راهنما و قوانین

قوانین ثبت سفارش در اپل آیدی اینفو :


تمامی قوانین مربوط به نکات قبل از استفاده از اپل آیدی،نکات لازم در حین استفاده از اپل آیدی و نحوه خدمات رسانی،داخل سایت پشتیبانی ای که بر روی کارت شما نوشته شده است درج شده است.بنابراین از نگارش مجدد این قوانین در این بخش خودداری شده است.در صورتی که سوالاتی نظیر دلایل هزینه داشتن خدمات این سایت در ذهن شما میباشد میتوانید با مراجعه به سایت مذکور پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.ثبت سفارش در این سایت منوط به پذیرفتن قوانینی میباشد که در زیر این بند برای شما تدوین شده است.

# این سایت تنها خدمات بازیابی پسورد و آنلاک اپل آیدی را ارائه مینماید و خدماتی در ضمینه بازیابی تاریخ تولد و سوالات امنیتی ارائه نخواهد کرد.در صورتی که اپل آیدی شما لاک شده باشد با صدور پسورد جدید آنلاک خواهد شد.

# دریافت خدمات تنها از طریق ثبت سفارش در صفحه اصلی سایت انجام خواهد شد و به درخواست هایی که در بخش تماس با ما ارسال میشود پاسخ داده نخواهد شد.

# بازیابی مجدد اطلاعات اپل آیدی فقط به درخواست صاحب اپل آیدی انجام خواهد شد.مدارک شناسایی لازم در فرم ثبت سفارش دریافت خواهند شد و اگر نقصی در مدارک ارسالی رویت شود سفارش شما انجام نخواهد شد.در صورتی که تشخیص داده شود سفارش ثبت شده توسط شخصی به جز صاحب اپل آیدی ثبت شده است سفارش مذکور بسته خواهد شد و هزینه پرداخت شده عودت داده نخواهد شد.

# این سایت ضمانتی جهت انجام شدن صد درصد سفارش ثبت شده نخواهد داد و اگر سفارش شما انجام نشود تمام وجه پرداخت شده ۷۲ ساعت پس از کنسل شدن سفارش عودت داده خواهد شد.مراحل اطلاعات رسانی و دریافت شماره کارت از طریق پیامک انجام میشود.توجه داشته باشید جهت عودت وجه،نام صاحب کارت باید با نام ثبت کننده ی سفارش برابری داشته باشد.

# پس از ثبت سفارش امکان لغو و اعمال تغییرات وجود نخواهد داشت.

# پاسخ سفارش شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.در هنگام ثبت سفارش یک شماره موبایل صحیح وارد نمایید.


راهنمای ثبت درخواست بازیابی پسورد اپل آیدی :

# ابتدا اپل آیدی خود را در باکس وسط صفحه اصلی سایت وارد نمایید.در صورتی که آیدی وارد شده شامل سرویس های این سایت باشد به صفحه ثبت سفارش انتقال داده خواهید شد و در غیر اینصورت پیغام خطا دریافت خواهید کرد.

# در صفحه ثبت سفارش، شماره موبایل و سه عکس جهت احراز هویت(این سه عکس به جهت اینکه شخص دیگری قادر به دریافت اطلاعات کاربر نباشد لازم میباشد) از شما دریافت خواهد شد.لطفا تمامی موارد خواسته شده را به درستی تکمیل نمایید در غیر اینصورت سفارش شما لغو خواهد شد.

# در صورتی که سرور اپل پسورد شما را در صفحه Activation iPhone نمیپذیرد و یا در حین کار با اپل آیدی ارور Apple ID Locked را مشاهده میکنید،میتوانید از سرویس بازیابی پسورد این سامانه استفاده نمایید.پس از اینکه پسورد جدید برای اپل آیدی شما صادر شود اکانت شما به صورت اتوماتیک آنلاک خواهد شد.

# اگر پس از گذشت مدت زمان اعلام شده، پاسخی از طریق پیامک برای شما ارسال نشد لطفا موضوع را از منوی تماس با ما پیگیری فرمایید.